Ota yhteyttä

Työntekijät, toimisto

info@mib.fi

040 751 4898 / Soile Pylsy, yhdistyskoordinaattori, jäsenrekisteri

040 772 5299 / Jonna Lampinen, projektipäällikkö, MiB NetWork -projekti

Mothers in Business MiB ry, Rautatienkatu 21B, 33100 Tampere

MiB ry:n hallitus


050 352 5347 / Annica Moore, puheenjohtaja

Helsinki

helsinki@mib.fi

040 707 5543 / Janni Pääkkönen, paikallisvastaava

050 381 4870 / Nina Karhula, paikallisvastaava

Jyväskylä

jyvaskyla@mib.fi

050 330 2999 / Eveliina Vähä-Ruka

Kuopio

kuopio@mib.fi

Irina Rekiranta-Luukkonen

Oulu

oulu@mib.fi

Päijät-Häme

paijat-hame@mib.fi

Rovaniemi

rovaniemi@mib.fi

Tampere

tampere@mib.fi

040 570 6544 / Laura Tammisto

Turku

turku@mib.fi

 040 524 8662 / Johanna Molin

Vaasa

vaasa@mib.fi

044 085 0011 / Katri Sarkkinen 

Lähetä viesti

Haluatko antaa palautetta tai kehitysideoita? Onko sinulla kysyttävää? Etkö löytänyt etsimääsi tietoa? Lähetä meille viesti!

Jos haluat liittyä yhdistyksen jäseneksi, voit tehdä sen Liity jäseneksi -sivulla.